Murkinbone + The morning Indefinite
11Mrt9:00 pm11:59 pmMurkinbone + The morning Indefinite
Evenementen details
Zaterdag 11 maart | zaal open 20:30 | Aanvang 21:00 Murkinbone, opgericht in 2017 speelt eigen werk. Melodieuze, alternatieve rock. Liedjes die je na een keer horen niet meer uit je
Evenementen details
Zaterdag 11 maart | zaal open 20:30 | Aanvang 21:00
Murkinbone, opgericht in 2017 speelt eigen werk. Melodieuze, alternatieve rock. Liedjes die je na een keer horen niet meer uit je kop kan krijgen. Inspiratie halen ze uit de late jaren ’70 en begin jaren ’80, denk aan bands als The Clash en The Only Ones.
Murkinbone is een nieuw geluid van oudgedienden uit de Nederlandse punk/rock scene. Nanne vd Linden was jarenlang frontman van de Amsterdams underground band The Aboriginals en speelde daarin samen met bandleden die later uitwaaierden naar.a Claw Boys Claw en Fatal Flowers Gitarist en soundwizard Jelmer Boomsma & drummer Jeroen van den Akker – beiden met Friese roots – maakten met rockformatie Blood on Blood in hun jeugdjaren de noordelijke provincies onveilig. Bassist Andre Lamper maakte in de jaren 80 met de formatie D-Control deel uit van het kloppende hart van de Zeeuwse punkscene.
Dit illustere gezelschap vormt sinds 2017 Murkinbone, vrije, verbasterde vertaling van “door merg & been”.
In 2020 bracht Murkinbone haar debuut cd uit, geproduceerd door Theo Vogelaars ex Trockener Kecks.
Je kunt de mannen van Murkinbone ook herkennen van TV, in december 2022 was Murkinbone te zien en te horen op NPO2 in de feelgood serie Trappers van de VPRO.
Speciaal voor die serie nam Murkinbone het nummer Bike Messenger Blues op.
The Morning Indefinite is een 4-koppige indie-rock band uit Geersdijk.
Entree voorverkoop €8,- | aan de deur €10,-
Meer informatie
Tijd
Maart 11, 2023 9:00 pm - 11:59 pm(GMT+01:00)
Locatie
Podium de Piek
Hellebardierstraat 13, 4381 JZ